Koniecpol

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
249 000 PLN
Cena za m2
24,90 PLN
Powierzchnia działki
10 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Dostępne od
2024-03-26
Numer oferty
211/9676/OGS

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości OAKESTATE ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlano-usługowej o powierzchni 10 000m2 ! 

Na sprzedaż jest działka o imponującej powierzchni 10 000 m², która oferuje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych i rekreacyjnych. Położona w malowniczej okolicy, jest to idealne miejsce do realizacji różnorodnych projektów!

Dojazd do działki drogą asfaltową.
Wymiary działki:
Front- 31 m 
krótszy bok- 245 m
dłuższy bok-258
Tył- 51 m 

Media:
-Energia Elektryczna
-Woda z sieci 
-internet światłowodowy

Osoba odpowiedzialna za transakcję:
Grzegorz Gołębiowski 
tel: 791-416-213
grzegorz.golebiowski@oakestate.pl


Pierwsza część działki o powierzchni budowlanej jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, co stwarza doskonałą okazję dla osób poszukujących miejsca na swoje wymarzone domostwo. Otoczona zielenią i spokojem, ta część działki zapewnia prywatność oraz komfort dla przyszłych mieszkańców.

Drugą część
działki można wykorzystać na tereny usługowe, co otwiera drogę do różnorodnych przedsięwzięć biznesowych. Lokalizacja w atrakcyjnej okolicy sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla firm poszukujących nowych możliwości rozwoju oraz dla tych, którzy chcą zapewnić swoim klientom dostęp do wyjątkowych usług.

Trzecia część działki to prawdziwa perełka dla miłośników rekreacji i kontaktu z naturą. Zlokalizowana przy rzece Zwleczy, ta część działki oferuje dostęp do krystalicznie czystej wody. Rzeka jest zabezpieczona przed wylaniem wysokimi brzegami, co dodatkowo podkreśla bezpieczeństwo i wyjątkowość tego miejsca. Poziom wody nie jest wysoki, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce do odpoczynku, rekreacji oraz prowadzenia różnorodnych aktywności wodnych.
Jednym z głównych atutów tej części działki jest bezpłatny dostęp do wody, co otwiera możliwości wykorzystania jej w działalności gospodarczej. Możliwość korzystania z rzeki bez ograniczeń stanowi nieocenioną wartość dla przedsiębiorców, którzy szukają wyjątkowych lokalizacji dla swojej działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z tą unikalną ofertą i odkrycia potencjału, jaki kryje ta wyjątkowa działka. Niezależnie od tego, czy planujesz budowę domu, rozwój swojej firmy czy po prostu odpoczynek nad rzeką, ta działka spełni Twoje najwyższe oczekiwania.

Osoba odpowiedzialna za transakcję:
Grzegorz Gołębiowski 
tel: 791-416-213
grzegorz.golebiowski@oakestate.pl


Oferujemy darmową obsługę procesu kredytowania zakupu nieruchomości. Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki czemu zawsze szukamy najtańszego dla Państwa rozwiązania.

OakEstate
Biuro Nieruchomości Kielce
ul. Warszawska 49/55
tel.  737 985 635

Biuro Nieruchomości Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Agencja Nieruchomości Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Mieszkania Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Nieruchomości Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Działki Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Domy Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni, Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny produkcyjno-usługowe
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Autobus, Bus

Kontakt

Grzegorz Gołębiowski

Grzegorz Gołębiowski

Agent

Telefon:
791416213
E-mail:
grzegorz.golebiowski@oakestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Oakestate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Oakestate z siedzibą przy Warszawska 49, 25-531 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@oakestate.pl… czytaj więcej