Wilków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
120 000 PLN
Cena za m2
120 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2021-09-13
Numer oferty
43/9676/OGS

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Wilków .

Działka o powierzchni 1000 m2 w atrakcyjnej lokalizacji.

Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy . Nr działki : 624/3 . 
Szerokość : 25 m . 
Długość : 40 m .


Do działki możliwy jest dojazd drogą nieutwardzoną . ( w planach droga asfaltowa ) .
Uzbrojenie działki w media ( prąd ) przewidywany jest do lipca 2022 r. Koszt doprowadzenia instalacji oszacowano na około 1000 zł brutto .
Uzbrojenie działki w wodę na tą chwilę wymaga wykopania studni ( szacowana i potwierdzona kwota wykopania studni to około 3000 zł / planowana jest również budowa sieci wodociągowej wraz z kanalizacją w przyszłości ) .
Brak dostępu do gazu .
Na terenie działki została nawieziona ziemia w celu podwyższenia terenu pod budowę .
Gmina odpowiadająca za tereny na których usytuowana jest działka zaplanowała budowę siatki dróg gminnych w celu stworzenia prestiżowego miejsca dla właścicieli domków jednorodzinnych ( plan obejmuje m.in. drogę , chodniki , kanalizację ) . Opisywana sytuacja spowoduje , że grunty znajdujące się w tym miejscu zyskają na wartości i staną się jeszcze bardziej wyjątkowe . 


Wilków a dokładnie ulica Leśna uznawana jest za luksusową część tej miejscowości . Będąc w tym rejonie nie trudno dostrzec nowoczesne domy jednorodzinne , które wizualnie potęgują doskonałość tego miejsca . 

Cicha , spokojna i luksusowa okolica idealnie komponuje się z otaczającą ją naturą . Niespełna 1,5 km od opisywanej nieruchomości znajduje się zalew w Wilkowie , który dostarcza wiele wrażeń . W najbliższym otoczeniu dostępne są : pizzeria , market , wiele atrakcji turystycznych , szlaki piesze i rowerowe , stoki narciarskie dzięki którym sezon zimowy tętni życiem . W odległości około 1 km znajduje się szkoła podstawowa a w niedalekiej przyszłości powstanie żłobek , oraz przedszkole . 

Dojazd do Kielc trwa około 15 minut . Komunikacja podmiejska oferuje regularny rozkład jazdy co sprawia , że dojazd do pracy , szkoły jest wygodny i szybki . 


Zapraszam serdecznie na prezentację : Filip Dziewięcki :)
Oferujemy darmową obsługę procesu kredytowania zakupu nieruchomości. Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki czemu zawsze szukamy najtańszego dla Państwa rozwiązania.

Osoba odpowiedzialna za transakcję :
Filip Dziewięcki 
tel. 737 985 635

OakEstate
Biuro Nieruchomości Kielce
ul. Warszawska 49/55
tel. 737 985 635
_

Biuro Nieruchomości Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Agencja Nieruchomości Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Mieszkania Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Nieruchomości Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Działki Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Domy Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Kontakt

Filip Dziewięcki

Filip Dziewięcki

Kierownik Oddziału I

Telefon:
737 985 635
E-mail:
filip.dziewiecki@oakestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Oakestate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Oakestate z siedzibą przy Warszawska 49, 25-531 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@oakestate.pl… czytaj więcej