DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
120 000 PLN
18,66 PLN/m2
MROCZKÓW-KAMIONKA
Opis
Biuro Nieruchomości OakEstate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej o powierzchni 6430m2 położonej w miejscowości Mroczków-Kamionka, gmina Bliżyn.

Spokojna i cicha okolica, malowniczy krajobraz!

Nieruchomość położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego, znajduje się w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego oraz zalicza się do sfery ochronnej Suchedniowsko – Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się między innymi rezerwat przyrody Gagaty Sołtykowskie.

Działka o powierzchni 6430m2 (wymiary 26m x 250m), częściowo ogrodzona. Za terenem ogrodzonym (1400m2) znajduje się lasek brzozowy (około 2400m2), idealny dla celów rekreacyjnych. Pozostała część działki, o powierzchni około 2600m2 jest częścią wcześniej używaną jako część rolna.

Nieruchomość z dostępem do najważniejszych mediów; gaz, woda, prąd. Na działce znajdują się również studnia. Planowana jest również budowa sieci kanalizacyjnej.

Na działce znajduje się parterowa nieruchomość z dwoma pokojami, o powierzchni 45m2, do generalnego remontu, jak i inne budynki gospodarcze.

Dodatkowo, w cenie działki jest również dodatkowa działka o powierzchni 2600m2, zlokalizowana bezpośrednio nad rzeką Kamienną, po drugiej stronie drogi.

Odległość do najbliższych miast, m.in Skarżyska-Kamiennej, Kielc i Końskich sprawia, iż nieruchomość znajduje się w bardzo ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI!

Idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w malowniczej okolicy, ceniących spokój oraz bliskość z naturą!

Oferujemy darmową obsługę procesu kredytowania zakupu nieruchomości. Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki czemu zawsze szukamy najtańszego dla Państwa rozwiązania.

Osoba odpowiedzialna za transakcję :
Łukasz Świat
tel. 737 985 634

Biuro Nieruchomości OakEstate
Oddział II Skarżysko-Kamienna
ul. Rejowska 99/307
tel. 737 985 634

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Biuro Nieruchomości Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Agencja Nieruchomości Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Mieszkania Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Nieruchomości Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Działki Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie; Domy Kielce, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie
Szczegóły oferty

Cena120 000 PLN

Cena za m218,66 PLN

Powierzchnia działki6 430 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiLekko nachylona

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiRolno-budowlana

PrądTak